Skip to content

Kredyty dla Firm – ranking kredytów dla firm

Okres spłaty
1 - 96 miesięcy
Kwota
1 000 - 550 000 zł
Oprocentowanie
3,30%
więcej informacji
1000 000 zł, 96 miesięcy, RRSO 20,6%, oprocentowanie 3,3%
Okres spłaty
6 miesięcy
Kwota
12 000 zł
Oprocentowanie
7,2%
więcej informacji
12 000 zł, 6 miesięcy, RRSO 508%, oprocentowanie 7,2%

Ranking kredytów dla firm to narzędzie stworzone dla klientów, którzy chcą szybko podjąć dobrą decyzję o zaciągnięciu kredytu w konkretnym przedsiębiorstwie. Dzięki temu zestawieniu wszystkie atrakcyjne oferty masz na wyciągnięcie ręki. Jaki będzie najlepszy kredyt dla firm? Sprawdź ranking kredytów firmowych!

Spis treści:

Ranking kredytów dla firm

Po przejściu na ranking kredytów dla firm otrzymasz dostęp do listy produktów kredytowych, które zostały wybrane przez naszych ekspertów spośród wszystkich ofert aktywnych na rynku. Znajdziesz w nim zarówno kredyty bankowe i pozabankowe, dzięki którym będziesz miał szansę na realizację planowanych inwestycji lub sfinansowanie bieżących wydatków. Ranking kredytów dla firm został stworzony, aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, z pewnością znajdziesz na tej liście odpowiedni produkt kredytowy dla siebie.

Ranking kredytów firmowych zawiera najważniejsze informacje o danej ofercie, które ułatwią Ci podjęcie właściwej decyzji. Są to między innymi podstawowe parametry kredytu takie jak:

Na podstawie tych informacji możesz wykluczyć oferty z najwyższym oprocentowaniem, a także nieobejmujące potrzebnej kwoty lub okresu kredytowania. Zwróć uwagę, że pod każdym produktem na listeningu znajduje się przykład reprezentatywny. Na jego podstawie możesz dowiedzieć się również, jak prezentują się koszty dla wybranej kwoty i okresu kredytowania. Czy to wystarczy, aby wybrać najlepszy kredyt dla firm?

Jak wybrać najlepszy kredyt dla firm?

Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i korzystać z atrakcyjnej oferty kredytowej dla firm, porównaj je z pomocą informacji dostępnych w listeningu. Po kliknięciu przycisku “Więcej informacji” otrzymasz szczegóły oferty. Dowiesz się między innymi:

Jak widać, ranking kredytów dla firm udziela odpowiedzi na bardzo istotne wiadomości, które mogą zdecydować o tym, która oferta będzie dla Ciebie właściwa. Jednocześnie należy podkreślić, że nie ma jednego kredytu firmowego spełniającego oczekiwania i potrzeby każdego przedsiębiorcy. Podczas wyboru oferty nie należy kierować się tym, że dany bank znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu.

Uwaga! To, że bank znajduje się na pierwszym miejscu oznacza tyle, że jest najlepszy według ogólnych kryteriów wprowadzonych przez ekspertów. 

Jak w takim razie wybrać najlepszą ofertę dla swojej firmy? Odpowiedź znajdziesz podczas analizy między innymi:

Podczas analizy aktualnej sytuacji firmy otrzymasz również odpowiedź na pytanie, jaką kwotę jesteś w stanie wpłacać co miesiąc w formie raty. Przemyśl, czy wolisz spłacić zobowiązanie szybciej, a może bezpiecznie rozłożyć spłatę na kilkanaście lub kilkadziesiąt rat.

Dla kogo kredyt firmowy ranking będzie dobrym rozwiązaniem?

Jeżeli potrzebujesz gotówki, ale nie wiesz, jaka oferta będzie dla Ciebie najlepsza, zestawienie kredyt firmowy ranking będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu znajdziesz ofertę szytą na miarę. Możesz przejrzeć wszystkie dostępne kredyty i wybrać ten, który odpowiada Ci najbardziej, jest najkorzystniejszy. Wszystkie oferty znajdują się w jednym miejscu, dlatego bez problemu znajdziesz szybko idealne rozwiązanie dla siebie. Kredyt firmowy ranking to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają wsparcia finansowego na realizację mniejszych lub większych inwestycji. 

Kredyt gotówkowy dla firm ranking to zestawienie, w którym znajdują się oferty skierowane wyłącznie do przedsiębiorców.

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, to rozwiązanie będzie korzystniejsze niż wnioskowanie o kredyt dla klientów indywidualnych. Różnią się one przede wszystkim dostępnością kwot, okresów kredytowania oraz obowiązującymi kosztami. Dlatego zachęcamy do skorzystania z rankingu kredytów firmowych.

Jak złożyć wniosek o kredyty dla firm? Ranking online

O oferty dostępne w powyższym ranking możesz składać wniosek przez internet. Nie musisz iść do oddziału banku, aby zawnioskować o kredyt.

Jedyne, co musisz zrobić, to:

1. Przejść na stronę internetową wybranej firmy z rankingu kredytów firmowych.

2. Wypełnić formularz wniosku niezbędnymi informacjami. Wśród nich znajdują się dane firmy, dane osobowe wnioskodawcy.

3. Następnie należy wykonać weryfikację. Należy to zrobić za pomocą przelewu lub podczas spotkania z przedstawicielem firmy. W przypadku kredytów dla firm może być konieczna wizyta w oddziale w celu podpisania umowy.

Proces wnioskowania nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, a formalności są ograniczone do minimum. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii oraz zaawansowanych sposobów weryfikacji tożsamości.

Właścicielem serwisu wspieramyfirmy.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.

Serwis wspieramyfirmy.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, bankami oraz firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MarkOnline sp. z o.o.

Przedstawione w serwisie wspieramyfirmy.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MarkOnline z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu wspieramyfirmy.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.

Ostateczne warunki pożyczki, czyli jej wysokość i okres spłaty oraz koszty zależą od zdolności kredytowej klienta oraz firmy pożyczkowej lub banku. Informacje o kosztach, możliwości przedłużenia spłaty zobowiązania oraz konsekwencje nieterminowej spłaty są zapisane w umowie pożyczkowej.

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Pożyczka powinna zostać wykorzystana zgodnie z jego przeznaczeniem – na sfinansowanie celu, na który nie posiadasz wystarczających środków. Pożyczka nie jest produktem, który należy traktować jako regularny zastrzyk gotówki w domowym budżecie. Zbyt częste korzystanie z pożyczek i kredytów skutkuje popadnięciem w spiralę zadłużenia. Pożycz tyle, ile będziesz w stanie oddać pożyczkodawcy w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że każdą pożyczoną złotówkę należy zwrócić wraz z kosztami określonymi w umowie, czyli prowizją, odsetkami oraz opłatami okołopożyczkowymi. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Jakie opłaty wchodzą w skład pożyczki i kredytu?

Pożyczając dodatkowe środki, musisz się liczyć z tym, że do pożyczonej kwoty zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Do najczęstszych opłat należą:

  • odsetki – wysokość odsetek zależy od oprocentowania pożyczki lub kredytu,
  • prowizja – może być zapłacona jednorazowo lub doliczona do raty,
  • opłata przygotowawcza,
  • opłata administracyjna,

Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki?

Każdą pożyczoną kwotę należy oddać do banku lub firmy pożyczkowej w wyznaczonym terminie. Spłata może się odbyć jednorazowo lub w regularnych ratach, np. comiesięcznych. Do skutków nieuregulowania zobowiązania w terminie należą m.in.:

  • obciążenie kosztami monitów, upomnień i wezwań przez pożyczkodawcę,
  • wpis na listę dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej,
  • postępowanie komornicze lub sądowe,
  • naliczenie odsetek karnych,
  • przekazanie wierzytelności do firmy windykacyjnej.

Nieterminowa spłata zobowiązania uniemożliwia wnioskowanie o kolejne pożyczki przyszłości.